Jūs atrodaties šeit

Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana un saglabāšana – izaicinājumi un jaunas iespējas

Ot, 05/04/2016 - 09:30
Ventspils galvenā bibliotēka, 2.stāva zāle
Akmeņu iela 2, Ventspils, LV-3601

Projekta „Ēku renovāciju ietekme uz klimata pārmaiņām un iedzīvotāju energoefektivitātes paradumiem” ietvaros ir veikts pētījums, lai izprastu, uzlabotu un atvieglotu daudzdzīvokļu ēku iedzīvotāju lēmumu pieņemšanas procesus par savas mājas renovāciju jeb atjaunošanu. Pētījuma laikā Ventspilī, Rīgā, Daugavpilī, Dobelē un Salaspilī ir veiktas intervijas un tehnisko datu apkopošana un analīze. Informāciju par pētījuma laikā iegūtajiem rezultātiem un citām aktuālām tēmām saistībā ar ēku atjaunošanu plānots prezentēt semināros visās pilsētās, kurās veikts šis pētījums.

Seminārs “Daudzdzīvokļu māju atjaunošana un saglabāšana – izaicinājumi un jaunas iespējas” Ventspilī notiks 5.aprīlī. Uz semināru aicināti pašvaldību pārstāvji, iedzīvotāji, projektu īstenotāji, apsaimniekošanas uzņēmumu un siltumapgādes uzņēmumu pārstāvji. Seminārs notiks Ventspils galvenās bibliotēkas otrā stāva zālē.

Projekta „Ēku renovāciju ietekme uz klimata pārmaiņām un iedzīvotāju energoefektivitātes paradumiem” mājaslapa (vēl izstrādes stadijā) ir aplūkojam šeit: http://research.sharex.lv/sakums/

Galerija

Aplūkojiet foto galeriju no pasākuma "Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana un saglabāšana – izaicinājumi un jaunas iespējas"